Šetrnější pro váš dům a zahradu

22.07.13

Televizní show "Svět je nejzelenější domy", které nedávno začalo mě přemýšlet o tom, jak se každý může přispět ke snížení uhlíkové stopy.

Televizní seriál se projevily především zásadní rekonstrukce nebo nové domovy, ve kterých majitelé provedli významné pokusy, "jdi zelené". Většina lidí nejsou v pozici - už mají doma, a pravděpodobně pádný hypotéku, která může bránit začlenění změny a myšlenky podporované televizní show.

Nicméně, potřeba ekologizaci váš domov a zahrada je nezbytné pro všechny - a tak dopad i jednoduchých, malých krocích může mít reálný dopad.

Jen si představte, že všechny domy v USA převedeny jejich žárovek z žárovky na kompaktní zářivky ty - a to nejen, že jsou energeticky inteligentní, pomocí asi 70% méně energie, vydrží až desetkrát déle.

Takový malý krok může mít obrovský vliv, protože naprostý objem! A pak je tu dominový efekt - méně energie používá - méně fosilní paliva spotřebovaná - méně emisí oxidu uhličitého z elektráren - a BINGO! - Čistější vzduch.

A cena je opravdu vyšší, než je obvyklé výměně žárovky - takže vaše peněženka je uložen.

Teď si představte, že se všichni také vážný pokus o recyklaci - zelené hmoty na kompost, vedení elektroniku z odpadkového koše, sklo a plasty do popelnic recyklovat ..... ano, je to trochu bolesti .... ale není to celková změna životního stylu, který je zapotřebí, ale pochopení toho, co, ty majitel domu může udělat, aby pomohla ..... A to není zanedbatelný.

To bylo navrhl, že pokud všichni říkají, že Spojené království právě změnil 5 výrobky pro domácnost ze svých obvyklých značek ekologicky šetrnými rozdíl by byl obrovský.

Další kroky, jako je nízké hlav průtoku sprcha, Dual Flush Loos opravy děravé vodovodní baterie, instalace více stropní ventilátory, používat vodní filtr čistit vodu z vodovodu místo nákupu balené vody ..... žádný z nich poběží svůj rozpočet do červených čísel, nebo být za průměrné domácnosti kapacity.

Pokud jste někdy v pozici, aby provedla zásadní rekonstrukce domů, nebo postavit nový dům - to dívat, že televizní show - ano, tam je spousta informací na internetu, ale televizní seriál ukáže věci v souvislostech, a také mnoho různých aplikace a nápady, které mohou být přizpůsobeny. Jen Google najít televizní show.

Když na to přijde, můžete dokonce získat nápady z něj pro menší rozpočty.

Dobrou zprávou je, že ať se rozhodnete, že bude přispívat k čistší planetě, a zejména s ohledem na volby energetické účinnosti bude výrazně snížit své účty a spotřeby fosilních paliv.

Eco Friendly Úvod by neměl být jen sen, nebo ideální. To by mělo být cílem pro všechny majitele domů - i když jen v malém měřítku.

Šetrnost

Partneři

Reklama - odkazy

Zabezpečení domu

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Více prostoru a pohody

Vestavěné skříně na míru uvolní obytný prostor a usnadní vám život.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE

Profesionální služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE dlouhodobě využívají spokojení klienti po celé ČR. Nechte zabezpečit i svůj objekt.


Prague Rental Apartments

Do you want to settle down in Prague? Do you want to rent a flat in Prague centre? Try Prague Rental Apartments


Pronájem bytu Praha

Plánujete přestěhování do Prahy? Nebo si jen chcete pronajat byt v centru? Zkuste Pronájem bytu Praha!


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2016 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od prověřeného dodavatele.


Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Využijte kalkulátor betonu pro výpočet objemu betonu, který budete potřebovat pro svou stavbu.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


V rámci kompletní služby stěhování bytů provedeme prohlídku bytu, dodáme obalový materiál a demontujeme nábytek.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.