Použití domácí solární panely se rozsvítí váš dům a zahrada

23.07.13

Domácí solární panely jsou ideální pro osvětlení vašeho domu a zahrady. Díky úspoře energie v akumulátorech během dne, můžete poskytnout celý dům jeho řádné osvětlení po celou noc.

Existují různé solární panely, které můžete použít pro solární generátor elektrické energie. K dispozici jsou monokrystalické panely, polykrystalické panely a panely pásu karet. Polykrystalické panely se nejčastěji používají. To je proto, že ve srovnání s monokrystalické, které jsou cenově výhodnější. I když monokrystalické solární články dávají větší výnos, ale nechat mezery ve všech čtyřech rozích. Z tohoto důvodu nejsou schopny poskytnout mnohem více energie za metrů čtverečních. Tak výkon na území je v podstatě stejná pro monokrystalických a polykrystalických fotovoltaických panelů. Netřeba dodávat, že mnoho majitelů domů vybrat polykrystalických solárních článků na monokrystalické.

Pro pásky typu solárních článků, i když jsou mnohem levnější, než ostatní 2 typy FV panelů, které jsou velmi neúčinné ve srovnání. Pokud jde o instalaci fotovoltaických panelů na střeše, prostor management je velmi důležité. V mnoha domácnostech, pomocí pásky typu solárních panelů prostě nevyjde.

Tam je také mnoho různých typů dobíjecích baterií, které můžete použít. Jaké sluneční odborníci doporučují je používat hluboký cyklus bezúdržbové akumulátory. Příkladem toho je SunXtender Concorde. Hluboký cyklus baterie jsou vhodné pro aplikace, které spotřebovávají velké množství energie. Nicméně, pokud jste pouze v úmyslu ji použít pro napájení LED osvětlení, téměř každý akumulátor to za předpokladu, že je správné specifikace. LED světla nepoužívejte mnoho energie a nevyžadují mnoho energie na start-up.

V ideálním případě by svítivých diod a energeticky úsporné žárovky být použity pro sluneční světlo. Žárovky a halogenové žárovky spotřebují hodně energie a vypusťte energii zbytečně z baterií. I když LED žárovky jsou trochu dražší teď, bude cena klesat v blízké budoucnosti. To je proto, že Super svítivé LED diody se používají v mnoha dalších místech, než dříve a jsou nyní v masivní produkce. Díky úsporám z rozsahu, je jeho cena stanovena na snímek. Ale i pokud se tak nestane, je stále nákladově efektivní koupit LED lampami. To je proto, že déle vydrží a spotřebují méně elektrické energie. Tím můžete ušetřit peníze každý rok na energii.

Při použití doma solární panely se rozsvítí váš dům a zahradu, můžete používat méně fosilních paliv. Jako takový, pomáháte Zemi tím, že uvolňuje méně skleníkových plynů do atmosféry. Pokud by každá domácnost může osvětlit svůj domov pomocí solární energie, mnoho otázky životního prostředí není tak vážné, jak oni jsou dnes.

Solární energie

Partneři

Reklama - odkazy

Zabezpečení domu

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Více prostoru a pohody

Vestavěné skříně na míru uvolní obytný prostor a usnadní vám život.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE

Profesionální služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE dlouhodobě využívají spokojení klienti po celé ČR. Nechte zabezpečit i svůj objekt.


Prague Rental Apartments

Do you want to settle down in Prague? Do you want to rent a flat in Prague centre? Try Prague Rental Apartments


Pronájem bytu Praha

Plánujete přestěhování do Prahy? Nebo si jen chcete pronajat byt v centru? Zkuste Pronájem bytu Praha!


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2016 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od prověřeného dodavatele.


Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Využijte kalkulátor betonu pro výpočet objemu betonu, který budete potřebovat pro svou stavbu.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


V rámci kompletní služby stěhování bytů provedeme prohlídku bytu, dodáme obalový materiál a demontujeme nábytek.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.