Nejlepší místa pro studenty

29.07.13

Student kultura je masivní v Británii, který poskytuje velkou poptávku po levných rekreačních možností po celém světě. Kluby, pláže a obchody jsou hlavními aktivitami Studenti se při výběru dovolené místo a tento článek bude odhalit nejoblíbenějších míst studentské dovolenou v Evropě i mimo ni.

Ibiza
Světově proslulé pro své klubové scény, Ibiza je med-pot místo pro studenty a mladé lidi. Tento ostrov je domovem "Pacha" a "prostor", dvě z nejvíce dobře vědí a dobře akreditované klubů na světě. Měkké písečné pláže a hostitelských vodních sportů po celém pobřeží, je ideální pro dovolenou skupiny letních. K dispozici je také nabídka ubytování po celém ostrově, z rozpočtových bytů až po cenově dostupné vily Beach Side, budete mít z čeho vybírat.

Amsterodam
Plná s kulturou, historií a živost, Amsterdam je jedním z nejlepších míst studentských dovolenou. Amsterdam nabízí studentům řadu věcí, aby si včetně "červených luceren" a "Heineken muzea", stejně jako kulturní zážitky jako "dům Anny Frankové" a "Van Goghovo muzeum." Většina apartmánů se nachází v centru města, z nichž všechny jsou cenově dostupné a centrální barů, klubů a obchodů.

Praha, Česká republika
Jako hlavního města země, v Praze je obchodním a kulturním centrem. Město je ideální pro studenty, s nárůstem levné lety do země. Existují stovky kulturních akcí konaných ve městě, včetně Pražské jaro Mezinárodní hudební festival a řada módních přehlídek. K dispozici je celá řada ubytovacích možností ve městě. Pronájem bytu v praze je oproti jiným zemím opravdu levný, včetně stylové apartmány až po moderní Garsonky.

Bulharsko
Bulharsko se stává stále více populární mezi studenty v poslední době kvůli levné ubytování, levné alkohol a levné nákupy. Sunny Beach region je jedním z nejoblíbenějších míst pro studenty s různými kluby, pláže a vodních sportů. Budete schopni najít perfektní ubytování, aby vyhovoval vám, od rekreačních apartmánů na bazénu soukromých vilách.

Zante, Řecko
Zante je třetím největším ostrovem v Řecku a nabízí studentům širokou škálu barů a klubů, kde můžete slyšet nejnovější klubové melodie. Nejen to, ale ti z vás, kteří hledají něco dostat své adrenalinu, je fantastický řada zábavních center včetně golfu, potápění a safari v džípu. Ať už se chystáte jako skupina nebo pár, tam je řada cenově dostupných vlastností, včetně nábřeží vily a Domy na pláži.

Chorvatsko
Pokud chcete něco více mimo vyšlapané cesty a zalitých v horkém slunci, Chorvatsko je místo pro vás. Lety jsou levné a necelé dvě hodiny, což je ideální pro krátké přestávky nebo rychlé zastavení na cestách. Chorvatsko má různorodé ve vztahu k jeho kultuře a nepřeberné množství aktivit od lyžování vyplutím. Ubytování po celém ostrově se pohybuje od kopci Villas domů moře.

Cornwall, Anglie
Cornwallis perfektní letní rekreační místo pro studenty, s řadou pláží. Řada domů lze nalézt ve městech, jako je Bude a Truro, které jsou k dispozici k pronájmu po celý rok. Kraj má širokou škálu pláží pro vás k návštěvě, včetně Carne Beach a Carbis Bay. Nejvíce populární místo pro studenty je New Quay, kde můžete najít levné ubytování, živé pláže a bary pláži.

Thajsko
Přestože Thajsko může být dost daleko, to dělá až za dlouhého letu s jeho podmanivé kultury, nádherné pláže a bohatství divoké zvěře. Thajsko je oblíbenou mezera rok místo, což vám umožní plně využívat nádherné přírodní scenérie. Vyzkoušejte si lezení v pohoří kolem Mae Hong Son, nebo si prohlédnout rušnými ulicemi Bangkoku. K dispozici je celá řada ubytovacích dispozici, včetně vil mezi svěžích deštných pralesech.

Každá z těchto lokalit nabízí levné aktivit, zajímavých míst a možnost strany. Studenti budou mít čas na jejich život v některém z těchto míst.

Studentské bydlení

Partneři

Reklama - odkazy

Zabezpečení domu

Efektivní zabezpečovací systém od D.I.SEVEN, využijte PCO od profesionálů v oboru. Celý proces PCO si u nás můžete objednat na klíč a nemusíte se tak o nic starat.


Investiční zlato

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního zlata.


Specialista na zateplení fasád rodinných domů Profibau CZ

Provádíme zateplování fasád rodinných domů po celé České republice. U nás najdete nejen osobní přístup, ale také orientaci na kvalitu a detail.


Více prostoru a pohody

Vestavěné skříně na míru uvolní obytný prostor a usnadní vám život.


Vestavěné skříně na míru

Společnost Komandor vyrábí vestavěné skříně podle představ svých klientů. Můžete si vybrat z různých barevných provedení a materiálů.


Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN SERVICE

Profesionální služby bezpečnostní agentury D.I.SEVEN SERVICE dlouhodobě využívají spokojení klienti po celé ČR. Nechte zabezpečit i svůj objekt.


Prague Rental Apartments

Do you want to settle down in Prague? Do you want to rent a flat in Prague centre? Try Prague Rental Apartments


Pronájem bytu Praha

Plánujete přestěhování do Prahy? Nebo si jen chcete pronajat byt v centru? Zkuste Pronájem bytu Praha!


Náhradní plnění od profesionálů

Poptejte služby pro náhradní plnění 2016 z oblasti úklidových a bezpečnostních prací od prověřeného dodavatele.


Anhydritové podlahy jsou vhodné pro bytové domy, sportovní haly i administrativní prostory.


Využijte kalkulátor betonu pro výpočet objemu betonu, který budete potřebovat pro svou stavbu.


Nevíte jak vyřešit uspořádání bytu? Vestavěné skříně Vám ušetří potřebné místo.


V rámci kompletní služby stěhování bytů provedeme prohlídku bytu, dodáme obalový materiál a demontujeme nábytek.


Moderní kuchyně Praha s doživotní zárukou na kování. Realizace do 1 měsíce od zaměření.